Sepetim3
banner
empty Üye ol Üye girişi
Hakkımızda

Poyraz Kartuş firması 01.01.2005 tarihinde İstanbul merkezli olarak Poyraz Bilgisayar Sarf Malzemeleri unvanı ile kurulmuştur. Kurucumuz olan Süleyman Poyraz'ın soy ismi markamızda yer edinmiş olup, firmamız çok kısa bir süre içerisinde Türkiye'nin en önemli kartuş ve toner satıcılarından birisi haline gelmiştir.

2008 yılında internet üzerinden 153 adet satış yapan firmamız, 2013 yılına gelindiğinde ise yaklaşık olarak 7500 adetlik satış rakamına ve 1.6 milyon Türk Lirası tutarında bir ciroya ulaşmıştır. Bu rakamlar eşliğinde Türkiye'nin en büyük kartuş ve toner satış e-ticaret sitelerinden bir tanesi olmuştur. 2014 yılında ise, 2013 yılına göre ciromuzu yaklaşık %25 oranında artırarak 2,2 milyon TL rakamına ulaştık.

Biz Kimiz? Bugüne Nasıl Ulaştık?

İnternet sitemizi (www.poyrazkartus.com) 2007 yılının Mayıs ayında bilfiil yayına aldık ve internet üzerinden satışlarımıza başladık. Firmamızın kurulduğu tarihte sadece kurucumuz Süleyman Poyraz olmasına rağmen, bugün 5 kişilik profesyonel bir ekip ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

2014 yılı itibariyle birbirinden değerli ekip arkadaşlarımız;

- Süleyman Poyraz
- Dilek Poyraz
- Bayram Poyraz
- Mazlum Çapkın
- Ünal Karaman
- Serdar Arslan
- Elif Gevrek  

Şirketimiz bugüne ulaşana kadar, büyümesini hem satış rakamlarıyla hem de ekip üyeleri ile birlikte ortaya koymuştur. Her geçen gün artan ve de artacağını düşündüğümüz satış rakamlarımız ise bir alt kısımda yer almaktadır.

Yıl Sipariş Adedi
2008 153
2009 652
2010 1852
2011 3694
2012 4709
2013 7576
2014 7624
2015 10256

Poyraz Kartuş Siparişlerinde Sepet Tutarları

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişlerde sepet tutarları da her geçen yıl artış göstermektedir. 2014 yılında verilen 7624 siparişin ortalama sepet tutarı 265,22 TL olmuştur. Bunun anlamı ise, müşterilerimiz her siparişlerinde ortalama olarak 265,22 TL tutarında sipariş vermektedir. 2013 yılı genelinde ise bu tutar 210 TL civarında olmuştur. Bu da gösteriyor ki, her geçen yıl firmamız sadece ciro bakımından büyümüyor, aynı zamanda müşterilerine sağladığı güven sayesinde verilen siparişlerin tutarları da düzenli olarak artıyor.

Müşterilerimiz En Çok Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?

Müşterilerimiz özellikle toner ve kartuş ürünleri başta olmak üzere; HP, Samsung, Xerox ve Brother markalı tonerlerin muadillerini sitemizden temin ediyorlar. Diğer ürün kategorilerimiz de, ismi geçen markaların ürünleri kadar tercih edilmekte olup, her geçen gün ürün gamımızı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmekteyiz.

En Çok Hangi Marka Ürünleri Satmaktayız?

İnternet sitemizde onlarca marka farklı ürün satışını gerçekleştirmekteyiz. Bu markalardan öne çıkanlar ise; Brother, Canon, Epson, HP, Lexmark, Oki, Philips, Samsung ve Xerox markalarıdır.

Özel İndirimler ve Ücretsiz Kargo Seçenekleri

Firmamız aynı zamanda alanında en önemli ihalelere de katılmaktadır. Bu nedenle de, şirketiniz ya da kurumunuz için gerçekleştireceğiniz ihalelere yönelik uygun fiyat alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca, özel günlerde ya da farklı durumlarda da benzersiz indirimlerimiz ve kampanyalarımız olabilmektedir. Örneğin; havale indirimi, çeşitli taksit imkanları, ücretsiz kargo, kapıda ödeme. İnternet sitemizin çeşitli sayfalarında görebileceğiniz bu indirimleri ve kampanyaları düzenli olarak takip etmek isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla takip etmenizi de tavsiye ederiz.

Şeffaf İşletme Yapısı ve Hızlı Çözümler

Firmamızın en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin müşterilerine karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde de, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz.

Sürekli olarak ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutarak, müşterilerimizin asla fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi tatsız durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. Bu nedenle de, internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlayarak, değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz.

Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin düşünceleri de bizim için her zaman önemli olmuştur. Her daim firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerinden keyif almalarını amaçladığımızdan dolayı, tüm çağrı taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz. Bir ürünümüz hakkında aklınızda soru işareti mi oluştu? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çekinmemelisiniz çünkü belirttiğimiz gibi en büyük hedefimiz, her zaman %100 gerçek müşteri memnuniyetidir.

İşte bu hedefimiz sayesinde de her geçen gün büyümemizi sürdürüyoruz ve daha fazla mutlu müşteriye sahip olabiliyoruz.

Firma ve İletişim Bilgilerimiz

Poyraz Kartuş ve Toner Merkezi
Kirazlı Cd. Önka İş Merkezi No: 8/33 Güneşli - Bağcılar / İstanbul            

Vergi Dairesi: Güneşli
Veri Numarası: 3853788902

Tüm soru ve önerileriniz için bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız:           

+90 212 - 550 09 09
+90 212 - 550 10 32
+90 212 - 550 10 33         

 
Hakkımızda | Gizlilik ve Güvenlik | Banka Bilgileri | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal ve İade Koşulları 
Banka Seçenekleri
Havale ile ödemelerde %3 İndirim !