Sepetim3
banner
empty Üye ol Üye girişi
Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1


Soru : Sitenizdeki Ürünler Güncelmidir ?
Cevap : Evet sitemizde yayınlanan ürünler güncel ürünlerdir...
 Soru : Sitenizdeki Stok ve Fiyatlarınız Güncelmidir ?
Cevap : 

Evet, sitemizde yayınlanan stok ve  fiyatlarımız günceldir. Stok bilgileri her saat başı otomatik olarak güncellenmektedir.

Bir ürünün stok durumu ekranda KRİTİK STOK olarak görünüyor ise o üründen 10 adet'ten daha az kaldığını göstermektedir. Stok miktarı depo ve sevkiyat merkezindeki toplam miktarı göstermektedir. Sirkülasyonu düşük olan modeller sevk merkezinde bulundurulmamaktadır. Bir ürünü sevkiyat merkezimizden teslim almak istiyorsanız engeç saat:15,00 kadar siparişini vermiş olmanız gerekmektedir.


 Soru : % 100 YENİ ÜRÜN Muadil kartuş ne demektir?
Cevap : Yazıcı üreticisi dışında bir üretici firma tarafından tamamen yeni parçalar kullanılarak üretilmiş kartuşlar % 100 YENİ ÜRÜN Muadil kartuş olarak adlandırılır. Dolum yapılan kartuşlarda eski ve yeni mürekkep birbirine karışır. % 100 YENİ Muadil kartuşlarda böyle bir sorun olmadığından bu ürünler yazıcı kafasında tıkanıklığa sebep olmaz. Baskı performansı en az orjinali kadar yüksek ve kaliteli olur.
 Soru : Ürünleriniz Garantilimidir ?
Cevap :  Evet, sitemizde satılan tüm ürünler malzeme ve işçilikten kaynaklanabilecek her türlü hatalara karşı   %100 garantilidir. Ürünlerimizin beklentilerinizi karşılamaması durumunda ya ürün ücretsiz olarak değiştirilir yada ödediğiniz tutar iade edilir.
 Soru : Sitenize Üyelik Ücretlimi ?
Cevap : 

Sitemize Üyelik ücretsizdir, dileyen herkes sitemize üye olabilir. Üye olmak çok kolaydır, e-mail adresiniz kullanarak, sadece isim ve adres bilgileriniz ile gerektiğinde size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bilgisi vermeniz yeterlidir. http://www.poyrazkartus.com/asp/customer.asp?AccessMode=1


 Soru : Sitenize Nasıl Üye Ola Bilirim ?
Cevap : Üye olmak çok kolaydır, e-mail adresiniz kullanarak, sadece isim ve adres bilgileriniz ile gerektiğinde size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bilgisi vermeniz yeterlidir.
 
1
 
Hakkımızda | Gizlilik ve Güvenlik | Banka Bilgileri | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal ve İade Koşulları 
Banka Seçenekleri
Havale ile ödemelerde %3 İndirim !